O nás

Profil společností      

Neuro-Mednet s.r.o.     

Neurologická ambulance a EEG laboratoř s.r.o. 

Společnost NEURO-MEDNET s.r.o. byla založena v roce 2009 a o rok později byla založena Neurologická ambulance a EEG laboratoř s.r.o.  

Zabýváme se poskytováním komplexních neurologických klinických vyšetření a léčbou neurologických onemocnění, tedy diagnostikou a léčbou nemocí mozku, páteře, míchy, nervů a svalů. Vedle neurologického klinického vyšetření provádíme neurofyziologické vyšetření EEG, EMG a sonografii krčních a mozkových tepen. 

Společnost poskytuje své služby ve městech Olomouc, Český Těšín a Orlová.                                                                    

V našich ordinacích denně vyšetříme kolem 200 pacientů.

 Zaměstnáváme celkem 9 lékařů - neurologů, a 8 zdravotních sester/laborantek.

Jednatelé a zároveň majitelé obou společností jsou MUDr. Petr Bardoň, Ph.D., a MUDr. Radim Szotkowski.

MUDr. Petr Bardoň, Ph.D. se specializuje na léčbu neurovaskulárních onemocnění. Provádí neurosonologická vyšetření. V této subspecializaci neurologie je taktéž vědecky činný. V roce 2012 získal doktorský titul Ph.D.      Publikuje v domácích i zahraničních lékařských časopisech.

MUDr. Radim Szotkowski před nástupem do společnosti pracoval jako vedoucí neurologické JIP, kde získal specializaci na neurointenzivistickou a neurovaskulární péči. Vedle toho se specializuje na diagnostiku a léčbu extrapyramidových onemocnění. Provádí neurosonologická vyšetření. Vyhodnocuje EEG záznamy.


NÁŠ TÝM

MUDr. Hana Zákopčanová Srovnalová Ph.D. - atestovaná neuroložka, zabývá se Myoskeletální medicínou.

MUDr. Jozef Zákopčan má erudici v oblasti epileptologie s funkční odborností v EEG, pro naší společnost popisuje EEG záznamy

MUDr. Mateusz Mrózek se specializuje na problematiku cerebrovaskulárních onemocnění. Provádí neurosonologická vyšetření.

MUDr. Jindřiška Burešová je specialistkou na epilepsii a EEG. Dlouhá léta vedla EEG centrum ve Fakultní nemocnici Olomouc.

MUDr. Roman Zatloukal pracoval jako vedoucí neurologické JIP. Má funkční odbornost pro EEG a neurosonologii.

MUDr. Petra Šimková se specializuje na problematiku cerebrovaskulárních a vertebrogenních onemocnění.              Provádí neurosonologická vyšetření.         

MUDr. Jan Bardoň se specializuje na všeobecnou neurologii a neurodegenerativní neurologii.                          

Portfolio lékařů naší společnosti je schopno poskytnout naprosto komplexní ambulantní neurologickou péči.            Každý z našich lékařů má minimálně 10 letou praxi v neurologickém oboru.                                                                            Všichni jsou držitelé funkční způsobilosti a licence pro vykonávání neurologické praxe.